Викладачем суспільно-історичних дисциплін Карчевською І. Д. була проведена виховна година «8 травня – День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».
Здобувачі освіти переглянули відеоматеріали, дізналися про події Другої світової війни, героїзм українського народу та значення перемоги над нацизмом. Перегляд відео викликав у здобувачів освіти щирі емоції, співчуття до жертв війни та повагу до подвигу захисників. Під час виховної години здобувачі освіти усвідомили важливість миру, людяності та історичної пам’яті.






